Your address will show here +12 34 56 78

Ireneusz Kuźdub / Skarżysko-Kamienna

Napotkałem trudności podczas zakupu nieruchomości komercyjnej po przez obciążenia wierzycieli i prowadzoną egzekucję komorniczą. Pan Krzysztof bardzo profesjonalnie i sprawnie pomógł mi w sfinalizowaniu transakcji. Od początku do końca Koncyliator kontrolował sytuację , informując mnie na bieżąco o kolejnych czynnościach wykonywanych przez tą firmę. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z firmą Koncyliator. Firma godna zaufania oraz polecenia!

Transwszołek / Gorlice

POLECAM firmę Koncyliator pełen profesjonalizm. Przed zakupem nieruchomości miałem bardzo duże obawy, była bardzo zadłużona banki, komornik, porostu bez pomocy ,nie byłoby możliwości na zakup , a tak wszystko trwało 2 miesiące czasu i jestem właścicielem super działki czystej bez żadnych zadłużeń. Pan Krzysztof który reprezentował firmę działał bardzo szybko i co najważniejsze skutecznie, super kontakt. Nie ma się co zastanawiać tylko działać z firma Koncyliator jeszcze raz POLECAM.

Małgorzata / Bełchatów

Jestem bardzo zadowolona z obsługi przez pracowników spółki Koncyliator. Firma wywiązała się z wszystkich zobowiązań w 100% i śmiało można ją polecić innym kupującym. Jej pracownicy przez cały czas byli dostępni i służyli radą w każdej pojawiającej się wątpliwości. Zaufaliśmy firmie która nas nie zawiodła a jej wiedza i doświadczenie pozwala rozwiązać najtrudniejsze sprawy związane ze sprzedażą nieruchomości zadłużonych.
Jeszcze raz dziękuję firmie i z całą odpowiedzialnością polecam innym 🙂

Jola / Warszawa

Firma bardzo sprawnie i profesjonalnie przeprowadziła transakcję zakupu domu. Zajęła się skompletowaniem wszystkich potrzebnych dokumentów i informowała o stanie postępu zleconej usługi. Dziękujemy i polecamy firmę jako godną zaufania.

Aneta / Zawiercie

Chciałabym serdecznie polecić firmę Koncyliator w zakresie sprzedaży nieruchomości. Jestem pod ogromnym wrażeniem podejścia do klienta jak i sposobu ich działania. Kupowałam mieszkanie które niestety było obciążone kredytem hipotecznym przekraczającym wartość nieruchomości, zusem, urzędem skarbowym jak i była prowadzona z nieruchomości egzekucja komornicza. Znajomi odradzali mi takiego zakupu lecz mimo tego po rozmowie i wysłuchaniu całego planu działania zdecydowałam się zaufać tej firmie. Mimo iż firma Koncyliator uprzedzała mnie iż transakcja może trwać do dwóch miesięcy lecz już po 30 dniach byłam właścicielem mojego mieszkania. Wszystkie potoczyło się tak szybko od podpisania umowy przedwstępnej że byłam w szoku. Firma godna polecenie, rzetelna a przede wszystkim słowna i szybka. Można zaufać w 100%.

Dariusz

Z całą pewnością i zaufaniem mogę polecić działania firmy Koncyliator. Przede wszystkim przed przystąpieniem do transakcji zostałem profesjonalnie poinformowany o rodzaju transakcji. Na każde dodatkowe pytania miałem odpowiedź. Poza dobrą stroną transakcji, chodzi o zakup w bardzo korzystnej cenie gabinetu stomatologicznego w Łodzi uzyskałem dobre porady prawne. Bardzo jestem wdzięczny i dziękuje firmie Koncyliator, a przede wszystkim Panu Krzysztofowi za pomoc i znakomitą obsługę, nie wspominając o okazji z jakiej cieszę się do dziś i użytkuję. Bardzo serdecznie pozdrawiam cały personel z firmy KONCYLIATOR i chętnie skorzystam jeszcze w przyszłości, ale w Poznaniu. Gorąco polecam z skorzystania z usług tej Firmy.

Joanna Wiśniewska / Bytom

Polecam transakcje realizowane przez firmę Koncyliator. Przed przystąpieniem do zakupu zostałam poinformowana o problemach mogących wystąpić związku z zakupem oraz możliwościach ich rozwiązania. Kupowałam mieszkanie z zadłużeniem po stronie sprzedającego, wpisem hipotecznym i komorniczymi. Sprawne działania Koncyliatora doprowadziły do ich rozwiązania i bezpiecznego finału transakcji. Pomimo drobnych trudności transakcja została zrealizowana w ciągu 3 miesięcy.

Anna i Piotr Pońsko / Warszawa

Polecam, jako kupujący, usługi firmy KONCYLIATOR. Firma reprezentowana przez pana Krzysztofa, pomogła mi nabyć nieruchomość w Warszawie. W dziale III i IV księgi wieczystej była cała litania wpisów, począwszy od zajęć komorniczych, wpisów anulujących inne wpisy, itd, itp. Rodzina odradzała zakup, jednak się zdecydowałem i nie żałuję. Mimo długiego czasu, ok czterech miesięcy, udało się dobrnąć do końca. Opóźnienie wynikało niestety z opieszałości Sądów Wieczystoksięgowych. Dodam, że nieruchomość była częściowo kredytowana przez bank. Po "wyczyszczeniu" działu III i IV, bank bezproblemowo wypłacił kredyt. Finalnie, nabyłem nieruchomość znacznie poniżej średniej, a nawet najniższej ceny dla podobnych nieruchomości w tej dzielnicy.

Agata Traskowska / Łódź

Bardzo dobry kontakt ze sprzedającym mieszkanie. Formalności załatwione sprawnie i bez komplikacji. Zdecydowanie polecam!!

Andrzej Gurba / Warszawa

Dzięki współpracy z firmą Koncyliator zostaliśmy właścicielami magazynu pod Warszawą.  Nieruchomość była obciążona zastawami hipotecznymi, z którymi ww. firma szybko sobie poradziła. Pomimo opóźnienia w otrzymaniu naszego kredytu wszystko zakończyło się sukcesem.

Artur Piszczek / Katowice

Polecamy usługi - szybko i fachowo. Firma pomaga w załatwieniu niezbędnych formalności, a pracownicy są pomocni i dyspozycyjni.

Marek Niedośpiał / Kraków

Miałem przyjemność współpracy z firma Pana Krzysztofa Z. Przy podejściu do realizacji zlecenia miałem wiele obiekcji prawnych jednak po przeprowadzeniu konsultacji z moim doradca finansowym zdecydowałem się na skorzystanie z usług tej firmy. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony profesjonalizmem, szybkością działania a przede wszystkim uczciwością ww firmy. Jeżeli by się nadarzyła możliwość  dalszej współpracy bardzo chętnie skorzystam z usług tej firmy. Osobiście polecam wszystkim zainteresowanym, bo WARTO.

Artur Gierak / Częstochowa

Przy zakupie mieszkania napotkałem trudności w postaci zadłużenia właściciela. Nawiązałem kontakt z firmą "Koncyliator". Po kilku spotkaniach uzgodniliśmy sposób działania. Firma okazała się bardzo operatywna . Obecnie jestem już nowym właścicielem. Firma "Koncyliator" jest według mnie partnerem godnym polecenia.

Wojtek / Namysłów

Dzięki wspaniałym ludziom z Koncyliatora udało mi się zakupić dom. Nie ukrywam, że targały mną różne myśli, ponieważ była prowadzona licytacja komornicza i o dom ubiegali się inni wierzyciele, m.innymi bank. Dzięki wytężonej pracy fachowców,  dom udało się oddłużyć. Obecnie jestem posiadaczem wymarzonego, a firmę polecam wszystkim, którzy potrafią tak jak ja zaufać fachowcom.

Bud Art / Częstochowa

Przy zakupie mieszkania napotkałem trudności w postaci zadłużenia właściciela. Nawiązałem kontakt z firmą "Koncyliator". Po kilku spotkaniach uzgodniliśmy sposób działania. Firma okazała się bardzo operatywna. Obecnie jestem już nowym właścicielem. Firma "Koncyliator" jest według mnie partnerem godnym polecenia.

Marian / Bełchatów

1. Były wątpliwości i wahania ze strony kupującego ze względu na obciążenia nieruchomości.
2. Referencje wystawione na stronie przekonały mnie do skorzystania z usług firmy.
3. Transakcja przebiegła sprawnie i bezpiecznie.
4. Zostało zrealizowane to, co nakreślone było w fazie ustaleń.
5. Z pełnym przekonaniem polecam Państwa Firmę osobom, które wahają się przed zakupem.

Alina Curyl / Grodków

Córka wynalazła sobie mały domek z dużym ogrodem i bardzo chciała abyśmy go kupili. Kiedy zaczęliśmy dzwonić w sprawie zakupu okazało się, że jest obciążony zastawem hipotecznym. Pojawiły się wątpliwości, wahania przed zakupem. Sprawę prowadził Pan Krzysztof - koncyliator, który przedstawił nam jak wygląda sprawa zakupu, prosił o zaufanie i cierpliwość. Wszystko co było nakreślone przed zakupem zostało zrealizowane w 100 procentach. Po około 3 miesiącach od pierwszego telefonu w sprawie domu jesteśmy jego właścicielami bez obciążeń hipotecznych. Warto zaufać Koncyliatorowi. Bardzo dziękuję za dobrą współpracę i polecam wszystkim wątpiącym aby zaufali.

Andrzej Lis / Bolesławiec

Z usług Koncyliatora korzystałem po raz pierwszy. Przed zakupem trochę się wahałem, na nieruchomości były znaczne obciążenia.  Po zapoznaniu się ze stroną internetową i po przeczytaniu pozytywnych opinii postanowiłem się zdecydować.  Transakcja przebiegła bardzo sprawnie, szybko i bezpiecznie. Wszystko to co było uzgodnione przed zakupem zostało zrealizowane . 
GORĄCO POLECAM TĘ FIRMĘ, SĄ KOMPETENTNI, RZETELNI i NAPRAWDĘ GODNI ZAUFANIA.

Rafał Poźniak / Łódź

Mieliśmy wiele obaw przed kupnem nowego mieszkania ale firma Koncyliator poprowadziła naszą pierwszą inwestycje w życiu (zakup mieszkania) i rozwiązała nasze wszelkie wątpliwości co do zadłużenia hipotecznego. Bez żadnych obaw mogę polecić spółkę Koncyliator jako profesjonalną firmę w zakresie pośrednictwa sprzedaży nieruchomości zadłużonych windykacyjnie.