Your address will show here +12 34 56 78
LICYTACJA KOMORNICZA
Egzekucja komornicza z całą pewnością nie należy do najprzyjemniejszych doświadczeń życiowych, jednak nawet w tak trudnej sytuacji należy pamiętać, że najgorszą strategią działania jest bierność. Istnieją bowiem metody obrony przed komornikiem – począwszy od skutecznego zatrzymania licytacji komorniczej prowadzonej z nieruchomości, poprzez wdrożenie efektywnego planu naprawczego, a na całkowitym wyczyszczeniu długów kończąc.

Koncyliator to firma z bogatym, kilkuletnim doświadczeniem, której problemy dłużników są doskonale znane – w trakcie naszej działalności uczestniczyliśmy w kilkuset sprawach związanych z egzekucją komorniczą, które w 99% przypadków kończyły się skutecznym zatrzymaniem licytacji komorniczej prowadzonej z nieruchomości.

Oferujemy nieodpłatne konsultacje, podczas których dokładnie analizujemy powstałą sytuację i przedstawiamy możliwości wyjścia ze spirali zadłużenia. Przeprowadzimy Państwa przez całą procedurę skutecznej obrony przed licytacją komorniczą prowadzoną z nieruchomości. Oferujemy także możliwość odkupienia zadłużonej nieruchomości, gwarantując przy tym miejsce zastępcze do mieszkania lub bonifikatę dla dłużnika – nawet w przypadku, gdy kwota długu przekracza wartość nieruchomości. 
Zatrzymaj licytację i wyjdź na prostą!
Współpracując z nami jesteś bezpieczny.
Działamy aktywnie na terenie całego kraju, zawsze kierując się hasłem „Z nami skutecznie i profesjonalnie”.
Jakość naszych usług znajduje potwierdzenie w opiniach zadowolonych klientów.