Sprzedający

Sprzedający

Referencje

Dziękuję firmie Koncyliator za profesjonalną pomoc w zakresie sprzedaży mojej nieruchomości komercyjnej. Długi czas nie mogłem sprzedać firmy, a mało tego, miałem jeszcze prowadzoną egzekucję komorniczą z nieruchomości, co utrudniło w sposób znaczny potencjalną sprzedaż. Pojawienie się firmy Koncyliator dało mi nadzieję na wyjście z problemu. Firma od A do Z zajęła się wszystkimi sprawami, włącznie z umorzeniem egzekucji komorniczej i kontaktem z Bankiem. Z całą odpowiedzialnością polecam wszystkim ludziom znajdującym się w podobnej sytuacji tą firmę! Jeszcze raz dziękuje za POMOC!

Omega Sp.j.

Skarżysko-Kamienna

Jesteśmy bardzo wdzięczni firmie KONCYLIATOR za pomoc w sprzedaży nieruchomości, która w zasadzie była o włos od licytacji komorniczej.  Fachowa pomoc osób z firmy Koncyliator, można powiedzieć, że odmieniła nasze życie. Możemy polecić pomoc firmy Koncyliator osobom, które mają podobne problemy finansowe. Na pewno nie zostaniecie sami, a fachowcy z firmy Koncyliator pomogą wam w, czasami beznadziejnej, sytuacji. 
 
POLECAMY KONTAKT Z FIRMĄ KONCYLIATOR!

Tomasz

Tychy

Nasza sytuacja życiowa oraz powstałe długi doprowadziły do tego, że nasze mieszkanie zostało wystawione na licytację komorniczą. Nie byliśmy w stanie obsługiwać naszych długów, a komornik cały czas potrącał część naszego uposażenia. Licytacja mieszkania dobiła nas całkowicie. Czuliśmy się bezradni i nie wiedzieliśmy czy możemy jeszcze cokolwiek w takiej sytuacji począć. Towarzyszyły nam głównie bezradność, rozpacz oraz ciągły stres. I w takich okolicznościach trafiła do nas firma Koncyliator. Po kilku rozmowach okazało się, że jest jednak światełko w tunelu i nie wszystko musi się potoczyć skrajnie pesymistycznie. Dzięki pomocy ludzi z firmy Koncyliator uniknęliśmy licytacji komorniczej naszego mieszkania i powoli zaczęliśmy wychodzić z tarapatów, z których obawialiśmy się, że już nigdy nie wyjdziemy. Z dużym przekonaniem możemy polecić każdemu, kto znajdzie się w podobnej sytuacji firmę Koncyliator. Ich pomoc i zaangażowanie są wręcz nie do przecenienia.

Grażyna i Marian Pręcikowscy

Łódź

Miałam długi, które przewyższały wartość mieszkania i wyznaczony termin licytacji. Dzięki Koncyliatorowi nie było licytacji i resztę długu mogę spłacać bez odsetek, a mieszkam nadal w swoim mieszkaniu. Firma jest wiarygodna i przyjazna. Polecam współpracę z firmą Koncyliator.

Elżbieta Sobczuk

Jastrzębie Zdrój

Byłam zmuszona ze związku ze splotem zdarzeń losowych sprzedać dom
Musiałam sprzedać swoje mieszkanie z licznymi długami i wpisami komorniczymi. Firmę Koncyliator znałam już wcześniej, bo pomogła mojemu synowi. Pan Krzysztof pomógł mi ze wszystkim, w domu mogłam mieszkać do końca zimy, dodatkowo Pan Krzysztof pomógł mi dogrzać mieszkanie, co było pięknym, zwyczajnym człowieczym gestem z jego strony. Polecam, bardzo empatyczny i rzeczowy człowiek.

Czesława

Radomsko

Firma Koncyliator pomogła mi uporać się z problemem sprzedaży mieszkania, którymi nie interesował się współwłaściciel i które było obciążone kredytem hipotecznym. Udało znaleźć się klientów, którzy kupili je w zadowalającej cenie. Zamknęłam również kredyt dzięki pomocy z formalnościami bankowymi.

Bartek

Zabrze

Z dużym przekonaniem możemy wystawić bardzo pozytywną opinię firmie Koncyliator i osobom tam pracującym. Byliśmy zmuszeni sprzedać nasze mieszkanie przez problemy finansowe oraz zagrożenie potencjalną licytacją komorniczą. Wyjście z tej ciężkiej sytuacji wiązało się z wieloma zawiłościami i trudnościami. Sami nie mając odpowiedniej wiedzy ani doświadczenia w tak skomplikowanych kwestiach, całkowicie oddaliśmy się w ręce osób z Koncyliatora, którzy wzięli pełną odpowiedzialność za cały proces. Pomimo dość skomplikowanej sytuacji, wszystko zakończyło się tak, jak planowaliśmy. Bez tak aktywnego i profesjonalnego udziału Koncyliatora, byłoby to niemożliwe. Bardzo dziękujemy!

Małgorzata Karwat

Łódź

Jakiś czas temu zmuszony zostałem sprzedać dom, w którym kiedyś mieszkałem z byłą żoną. Całość utrudniał ograniczony kontakt i konfliktowe podejście do sprawy. Na szczęście trafiłem na Koncyliatora. Firma okazała się doskonałeym mediatorem oraz doradcom. Dzięki temu wszystko ruszyło do przodu i mimo małych problemów, poszło szybko i sprawnie, wszystko zostało domknięte w cztery miesiące. Serdecznie polecam są to ludzie z pasją by pomagać!!!!

Kamil O.

Wrocław

Dostaliśmy z żoną list od firmy Koncyliator z możliwością pomocy wyjścia z trudnej sytuacji finansowej w tym z wyznaczoną licytacją komorniczą która była wyznaczona na wrzesień. Po kontakcie telefonicznym udaliśmy się do biura w Katowicach w celu przedstawienia naszej sytuacji. Byliśmy zaskoczeni wiedzą w zakresie egzekucji z nieruchomości oraz przedstawionymi możliwościami wyjścia na prostą. Firma bardzo nam pomogła i do dnia dzisiejszego bezpiecznie mieszkamy w naszym domu. Dziękuję żonie że namówiła mnie do tego kontaktu bo ja byłem sceptycznie nastawiony. Polecam wszystkim firmę Koncyliator jako partnera któremu śmiało można zaufać!

Darek P.

Chełm Śląski

Profesjonalnie.
Tak można w jednym słowie określić pracę tej firmy.
Doradzili. Załatwili prawie wszystkie formalności związane ze sprzedażą domu.
Mogę z czystym sumieniem polecić.

Zbigniew Kunicki

Katowice

Jakiś czas temu popadłem w kłopoty finansowe. Wskutek tego moje mieszkanie zostało wystawione na licytację komorniczą, a ja nie miałem pojęcia co w ogóle w takiej sytuacji mogę zrobić. Firma Koncyliator pomogła mi w tej trudnej sytuacji z mieszkaniem oraz wszystkimi innymi powiązanymi sprawami, o których nie miałem pojęcia. Nie musiałem się kontaktować ani z bankiem, ani ze Spółdzielnią Mieszkaniową, czy też komornikiem. Koncyliator zrobił to wszystko za mnie. Fachowa, szybka i zdecydowana pomoc oszczędziła mi straty czasu i pieniędzy. Moje życie powoli wraca do normalności. Polecam z czystym sumieniem!

Krzysztof Kobyłecki

Łódź

Z głębokim przekonaniem możemy polecić wszystkim firmę Koncyliator. W bardzo ciężkich dla nas chwilach personel firmy stanowił dla nas ogromne wsparcie i pomoc – na wielu polach. Jesteśmy pełni podziwu dla ich zaangażowania, profesjonalizmu, jak i dużej empatii oraz umiejętności współpracy z klientem w tak ciężkich chwilach. Jeśli ktokolwiek przechodzić będzie przez takie problemy jak my (komornicza licytacja mieszkania), to kontakt z firmą Koncyliator jest z pewnością zalecanym przez nas wyjściem. Pełni obaw i dużej niewiedzy w takiej sytuacji całkowicie zaufaliśmy tym ludziom, czego nie żałujemy i jesteśmy bardzo wdzięczni za całą naszą współpracę oraz okazaną pomoc. Bardzo dziękujemy.

Krystyna i Jerzy Małek

Łódź

Wszystkim osobom, które mają problem ze spłatą kredytu, mają innych wierzycieli, a w dodatku zobowiązania w znaczny sposób przekraczają wartość nieruchomości polecam firmę Koncyliator. Moja sytuacja była skomplikowana i mimo przystąpienia do oferowanego przez bank PKO BP programu, żadna z poleconych firm nie spełniła moich oczekiwań nie tylko w zakresie sprzedaży nieruchomości, ale również w sposobie obsługi. Firma Koncyliator sprawnie i szybko poradziła sobie z wierzycielami oraz doradzała mi w trudnych chwilach co należy zrobić. Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić tę firmę osobom znajdującym się w podobnej sytuacji. Bardzo duża wiedza i doświadczenie wyróżniają ją w sposób zdecydowany na tle innych firm.
Polecam, bo warto sobie pomóc!

Grażyna Jagiełło

Raczyn

Miałem przyjemność skorzystania z pomocy firmy "Koncyliator". Przez pewien czas bezskutecznie usiłowałem sprzedać nieruchomość. Postanowiłem skorzystać z pomocy Koncyliatora, którego przedstawiciel zaproponował drogę do osiągnięcia celu, którym była skuteczna sprzedaż i sprawa szybko zakończyła się dla mnie pozytywnie. Szczerze polecam usługi tej firmy.

Mariusz Michalski

Łódź

Chciałbym wszystkim ludziom mającym długi i problemy komornicze polecić z całą odpowiedzialnością firmę Koncyliator. Dzięki tej firmie udało mi się zredukować zadłużenie oraz przede wszystkim uwolnić moją małżonkę od trwającej egzekucji komorniczej. Coś co na początku wydawało się nie możliwe po kilku miesiącach stało się faktem, czyli mimo licytacji komorniczej sprzedaż zadłużonej nieruchomości. Ludzie reprezentujący firmę Koncyliator to prawdziwi profesjonaliści w sprzedaży nieruchomości zadłużonych.
Dzisiaj dzięki nim mogę trochę inaczej patrzeć na swoje życie. Dzięki tej transakcji widzę koniec swoich problemów co na początku było niemożliwe! Jeszcze raz polecam!

Domy Wnętrza s.c.

Gorlice

Chcemy bardzo podziękować firmie Koncyliator, za pomoc w naszej sprawie, która wydawała się nam beznadziejna i trudna. Groziła nam licytacja, która nie tylko pozbawiłaby nas majątku, ale i nie zaspokoiła wierzycieli. Dzięki fachowcom z firmy Koncyliator uniknęliśmy najgorszego, czyli licytacji, i możemy zaczynać nasze życie od nowa, co w naszej sytuacji wydawało się niemożliwe. Chcemy zachęcić i gorąco polecić skorzystanie z pomocy tej firmy, która oferuje pomoc jakiej nie zaoferowała nam żadna inna firma czy nawet nasz prawnik. Spotkacie tu ludzi życzliwych i mogących pomóc w trudnych sytuacjach. Serdecznie Polecamy.

Joanna i Stanisław

Tychy

Na początku chciałbym podziękować firmie Koncyliator, że posiada takich ludzi jak pan Krzysztof, tylko dzięki jego wiedzy i sprawnym działaniom moja dzisiejsza sytuacja jest dużo lepsza. Wszystko zaczęło się od zmiany pracy i po prostu braku płynności finansowej i, pewnie jak większość, wpadłem w karuzelę kredytową, co szybko doprowadziło do znacznego zadłużenia dochodzącego do ponad 100 tys, kredyt hipoteczny, czynsz i jeszcze parę innych zobowiązań, do tego doszły sprawy komornicze. Jedynym wyjściem była sprzedaż mieszkania i próba negocjacji z wierzycielami i właśnie tu wkracza pan Krzysztof, a nadmienię że Koncyliator został mi wskazany przez bank ING, gdzie miałem największe zadłużenia. Praca pana Krzysztofa nie tylko polegała na sprzedaży mieszkania, bo to może być łatwe, ale największą robotę wykonał ze swoim zespołem negocjując moje zobowiązania z wierzycielami. Powiem tylko, że mój dług w banku ING został anulowany w 50%.  Jeszcze raz chcę podziękować firmie Koncyliator, a szczególnie panu Krzysztofowi i jego zespołowi. Szczerze polecam firmę Koncyliator wszystkim, którzy są w beznadziejnej sytuacji.

Adam i Iwona

Chorzów

Miałem problem ze sprzedażą nieruchomości, doszło prawie do wypowiedzenia umowy przez bank. Lokalne biura nieruchomości działały bezskutecznie. Dopiero gdy sprawą zajęła się firma Koncyliator z siedzibą w Łodzi, reprezentowana przez Pana Krzysztofa, nastąpił przełom. Nieruchomość została sprzedana wręcz w błyskawicznym tempie.
Pragnę nadmienić, że pracownicy firmy Koncyliator wykazali się wyjątkowym profesjonalizmem, szybkością działania oraz wyjątkową skutecznością. Nie było z niczym najmniejszego problemu, wszystkie informacje były przekazywane natychmiast, w sposób zrozumiały, czytelny oraz wyjątkowo profesjonalny. Chciałbym firmę Koncyliator polecić każdemu, kto che sprzedać nieruchomość oraz nie może sobie poradzić z wierzytelnościami. Ta firma pomoże każdemu.

Robert

Bełchatów

Jestem osobą, która przez wcześniej prowadzoną działalność gospodarczą popadła w problemy finansowe. A powstałe długi doprowadziły do sytuacji, w której moje mieszkanie zostało wystawione na licytację komorniczą. Mieszkanie, w którym spędziłam ogromną część swojego życia. Nie wiedziałam co mogę zrobić, aby wyjść z takiej sytuacji obronną ręką. Pierwszy raz miałam do czynienia z taką sytuacją. Przed licytacją skontaktowała się ze mną firma Koncyliator. Na początku byłam dość nieufna i obawiałam się, że zostanę w jakiś sposób oszukana, naciągnięta, że ktoś skorzysta na mojej niewiedzy. Jednak na szczęście bardzo się myliłam. Osoby pracujące w Koncyliatorze znalazły wyjście z tej sytuacji i pomogły mi w tych ciężkich chwilach. Jeśli ktoś szuka pomocy w takiej sytuacji, bez problemu mogę polecić firmę Koncyliator jako godną zaufania.

Alicja Kaczorowska

Łódź

W 2017 roku miałam duże problemy finansowe i była wyznaczona licytacja komornicza. Pięć dni przed wyznaczoną datą skontaktowała się ze mną firma Koncyliator, która w trybie błyskawicznym opanowała sytuację i udało mi się uniknąć tego najgorszego - czyli licytacji. Jest to poważana firma, która nie wykorzystuje sytuacji w jakiej można się znaleźć, tylko rzeczywiście pomaga takim ludziom jak ja. Są to ludzie szczerzy, uczynni, którym dobrze z oczu patrzy. Ja im zaufałam i nie żałuję! Polecam w 100% współpracę z tymi ludźmi i jeśli ktoś jest w podobnej sytuacji to śmiało dzwonić.

Alicja Bąk

Bytom

Serdecznie polecamy firmę Koncyliator i jej pracowników.

Postanowiliśmy z mężem zakupić mieszkanie oferowane przez firmę Koncyliator, pracownicy firmy pomogli nam sprawnie i szybko przeprowadzić transakcję zakupu nieruchomości. Polecamy wszystkim kontakt z firmą Koncyliator. Pełna fachowość, jesteśmy super zadowoleni.

Bernadetta i Jarosław

Wysoka

Bardzo dziękuję osobom z firmy Koncyliator, które tak bardzo pomogły mi w jakże ciężkiej dla mnie sytuacji. Moje mieszkanie zostało wystawione na licytację i czekałam już na najgorsze. Na szczęście miałam okazję spotkać się z firmą Koncyliator, która zaoferowała mi swoją pomoc. Zaufałam im i jestem im bardzo wdzięczna za całą pomoc, którą mi okazali. Dzięki ich wiedzy, doświadczeniu i zaangażowaniu udało nam się w bardzo krótkim czasie – jednego dnia - uniknąć licytacji komorniczej, a do tego moja sytuacja finansowa uległa znaczącemu polepszeniu. Z pełnym przekonaniem polecam każdemu, kto jest w wydaje się beznadziejnej sytuacji – współpracę i skorzystanie z pomocy udzielanej przez firmę Koncyliator. Ci ludzie z pewnością Wam pomogą!

Jolanta Grzelak

Łódź

Nie myślałem, że uda mi się odzyskać dom - bliźniak, jednak życie potrafi zaskakiwać.  I tak było w moim przypadku. Dzięki ludziom z firmy Koncyliator nie tylko uniknąłem licytacji, ale również odzyskałem dom i zainwestowane w niego pieniądze. Z ręką na sercu mogę polecić tę firmę.

Jacek

Opole

Bardzo dziękuję osobom z firmy Koncyliator. Bez Ich pomocy straciłbym mieszkanie na licytacji komorniczej. Ale dzięki pomocy Koncylatora i ludzi tam pracujących zyskałem czas oraz możliwość znalezienia dla siebie nowego mieszkania i wyjścia z kłopotów, z których nie wiedziałem jak wybrnąć. Na każdym kroku otrzymywałem odpowiednie wsparcie aż do momentu znalezienia swego nowego lokum. Nawet nie chcę myśleć, co by się stało bez Ich udziału…

Dariusz Zbrojewski

Łódź

W związku ze splotem zdarzeń losowych byłam zmuszona sprzedać dom. Firmę Koncyliator znałam już wcześniej, bo pomogła mojemu synowi. Pan Krzysztof pomógł mi ze wszystkim, w mieszkaniu mogłam mieszkać do końca zimy, dodatkowo Pan Krzysztof pomógł mi dogrzać mieszkanie, co było pięknym, zwyczajnym człowieczym gestem z jego strony. Polecam, bardzo empatyczny i rzeczowy człowiek.

Czesława

Radomsko

Znalazłam się w bardzo trudnej sytuacji życiowej i z propozycją pomocy zgłosiło się do mnie kilka firm. Wybrałam firmę KONCYLIATOR, ponieważ już na pierwszym spotkaniu zaproponowano mi kilka konkretnych rozwiązań. Wybrałam najlepszą opcję dla siebie i uniknęłam licytacji komorniczej. Pomoc pracowników firmy była profesjonalna i bardzo skuteczna, duże doświadczenie w kontakcie z bankiem i komornikiem okazały się nieocenione. Sama nie poradziłabym sobie w tej sytuacji.
Bardzo dziękuję za otrzymaną pomoc i jak najbardziej polecam usługi tej firmy.

Dorota Olecka

Żyrardów