Skip links
O Nas

Doświadczenie i profesjonalizm

Spółka Koncyliator jest jedną z nielicznych firm w Polsce specjalizującą się w kompleksowym rozwiązywaniu problemów związanych z zadłużeniem osób fizycznych oraz przedsiębiorstw. Od 10 lat pomagamy naszym klientom wyjść z długów i uniknąć problemu egzekucji komorniczej.

O nas
01

Poznaj Koncyliatora

Koncyliator to firma z bogatym, kilkuletnim doświadczeniem specjalizująca się w obsłudze prawnej w zakresie egzekucji komorniczych prowadzonych z nieruchomości oraz upadłości konsumenckiej. Problemy dłużników są nam doskonale znane – w swojej działalności uczestniczyliśmy w kilkuset sprawach związanych z egzekucją komorniczą, które kończyły się skutecznym zatrzymaniem licytacji komorniczej prowadzonej z nieruchomości.

Egzekucja komornicza z całą pewnością nie należy do najprzyjemniejszych doświadczeń życiowych, jednak nawet w tak trudnej sytuacji należy pamiętać, że najgorszą strategią działania jest bierność. Istnieją bowiem skuteczne metody obrony przed komornikiem – poprzez wdrożenie efektywnego planu naprawczego, a na całkowitym umorzeniu długów kończąc.

Koncyliator działa na terenie całego kraju, zawsze kierując się hasłem „Na pomoc nigdy nie jest za późno”.

O Nas
02

W ramach naszych usług oferujemy Państwu nieodpłatne konsultacje, podczas których dokładnie przeanalizujemy powstałą sytuację i przedstawimy możliwości jak najbardziej korzystnego wyjścia ze spirali zadłużenia. Przeprowadzimy Państwa przez całą procedurę skutecznej obrony przed licytacją komorniczą prowadzoną z nieruchomości.

Służymy pomocą przy wycenie nieruchomości, wszelkie nasze działania zagwarantują Państwu wsparcie w trudnej sytuacji. Dokładamy wszelkich starań, aby nawet pomimo długów przekraczających wartość nieruchomości, mogli Państwo pozostać w swoim domu czy mieszkaniu do końca życia.

O nas
03

Dlaczego warto skontaktować się z firmą Koncyliator?

Rozwiązywanie konfliktów

Specjalizujemy się w rozwiązywaniu konfliktów i trudnych spraw. Naszym zadaniem jest mediacja między stronami, co pozwala na osiągnięcie porozumienia bez konieczności prowadzenia długotrwałych i kosztownych sporów sądowych.

Neutralność i obiektywność

Koncyliator jest neutralną i niezależną stroną, która dba o interesy wszystkich zaangażowanych stron. Dzięki temu, proces mediacji jest prowadzony w sposób obiektywny i sprawiedliwy.

Oszczędność czasu i pieniędzy

Mediacja może być znacznie szybsza i tańsza niż sądowe postępowanie. Unika się długich terminów sądowych i kosztów związanych z wynajmem adwokatów.

Wyspecjalizowana wiedza

Posiadamy doświadczenie i specjalistyczną wiedzę w zakresie rozwiązywania różnego rodzaju sporów, dzięki czemu potrafimy znaleźć skuteczne rozwiązania nawet w najbardziej złożonych sytuacjach.

Prywatność i poufność

Mediacja odbywa się w zamkniętej i poufnej atmosferze, co pozwala na zachowanie prywatności stron i uniknięcie publicznego rozgłosu związanego z postępowaniami sądowymi.

Możliwość zachowania relacji

Koncyliacja daje stronom szansę na konstruktywne rozwiązanie problemów, co może pomóc w zachowaniu relacji między nimi, zwłaszcza w przypadku sporów między partnerami biznesowymi, członkami rodziny czy sąsiadami.

Dobrowolność

Koncyliacja jest dobrowolna, więc strony mają pełną kontrolę nad procesem i wynikiem negocjacji. Jeśli porozumienie nie zostanie osiągnięte, strony mogą wciąż podjąć decyzję o rozwiązaniu sporu przed sądem.

O nas
04

Koncyliacja jest bardziej elastycznym i pozytywnym rozwiązaniem niż tradycyjne postępowanie sądowe. Opiera się bowiem na współpracy, dialogu i negocjacjach między stronami, a koncyliator pełni rolę neutralnego pośrednika pomagającego w znalezieniu wspólnego rozwiązania.

Skontaktowanie się z firmą Koncyliator może być korzystne w wielu sytuacjach, zwłaszcza w przypadku trudnych i skomplikowanych spraw. Pomożemy Ci w rozwiązaniu trudnych spraw i konfliktów w sposób profesjonalny, skuteczny, obiektywny oraz przyjazny dla wszystkich zaangażowanych stron.

Home
Account
Cart
Search
Szczegóły
Przesuń